Fakülte Yönetim Kurulu / Disiplin Kurulu

Prof. Dr. Mehmet ALTINÖZ

 
Dekan V.
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

           

 

Prof. Dr. Ferudun Kaya

Prof. Dr. Hamit Coşkun  Prof. Dr. Ruziye COP
     
Fakülte Yönetim Kurulu Profesör Temsilcisi Fakülte Yönetim Kurulu Profesör Temsilcisi

Fakülte Yönetim Kurulu Profesör Temsilcisi

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.        Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

         
Doç. Dr. Ahmet Emre BİBER Doç. Dr. Oya ERU Dr. Öğr. Üyesi Yalçın Elmas
     
Fakülte Yönetim Kurulu Doçent Temsilcisi Fakülte Yönetim Kurulu Doçent Temsilcisi Fakülte Yönetim Kurulu Doktor Öğretim Üyesi Temsilcisi
 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Yunus CIVDI
 
Fakülte Sekreteri
cBu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

                                                                                                            

                                                       

FAKÜLTE DUYURULARI

Top